Estetik Gülüşler İçin Yenilikçi CAD/CAM Teknolojisini Kullanıyoruz - STR DENT

Free Consultation

Health Library

Estetik Gülüşler İçin Yenilikçi CAD/CAM Teknolojisini Kullanıyoruz

  • Home
  • -
  • News from Us
  • -
  • Estetik Gülüşler İçin Yenilikçi CAD/CAM Teknolojisini Kullanıyoruz
Estetik Gülüşler İçin Yenilikçi CAD/CAM Teknolojisini Kullanıyoruz

Gülümsemelerinizdeki estetik ve sağlık, STR DENT DİŞ HASTANELERİ A.Ş olarak bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, en son teknoloji ve uzmanlıkla donatılmış bir ortamda, hastalarımıza en üst düzeyde hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda, zirkonyum diş kaplaması gibi estetik diş uygulamalarında daha iyi sonuçlar elde etmek için CAD/CAM teknolojisini tercih ediyoruz.

Zirkonyum diş kaplaması, sağlamlığı ve estetik görünümüyle bilinen bir diş uygulamasıdır. Ancak, bu tür diş uygulamaları ciddi bir uzmanlık gerektirir. İşte bu noktada, STR DENT DİŞ HASTANELERİ A.Ş olarak, hastalarımıza daha estetik ve güçlü zirkonyum dişler sunmak için CAD/CAM cihazını kullanıyoruz.

CAD/CAM (Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim) teknolojisi, diş kaplamalarının tasarım ve üretim süreçlerini dijitalleştirir ve otomatikleştirir. Bu sayede, daha hassas ve özelleştirilmiş zirkonyum dişler üretebiliyoruz. Ayrıca, CAD/CAM teknolojisi sayesinde, daha kısa sürede ve daha doğru sonuçlar elde edebiliyoruz.

STR DENT DİŞ HASTANELERİ A.Ş olarak, tüm kurumlarımızda CAD/CAM teknolojisini kullanarak hastalarımıza en iyi tedaviyi sunmaya devam ediyoruz. Estetik gülüşler ve sağlıklı dişler için, STR DENT DİŞ HASTANELERİ A.Ş’e gelin ve en yenilikçi diş tedavilerinden faydalanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Connect To Expert

We would be happy to answer all your questions.

Currently 9 Experts Are Online and Waiting to Help You…

COMMUNICATION

We would be happy to answer all your questions.

Currently 9 Experts Are Online and Waiting to Help You…

COMMUNICATION