Estetik Gülüşler İçin Yenilikçi CAD/CAM Teknolojisini Kullanıyoruz - STR DENT

Бесплатно Консультация

Библиотека здоровья

Estetik Gülüşler İçin Yenilikçi CAD/CAM Teknolojisini Kullanıyoruz

  • Главная
  • -
  • Новости от нас
  • -
  • Estetik Gülüşler İçin Yenilikçi CAD/CAM Teknolojisini Kullanıyoruz
Estetik Gülüşler İçin Yenilikçi CAD/CAM Teknolojisini Kullanıyoruz

Gülümsemelerinizdeki estetik ve sağlık, STR DENT DİŞ HASTANELERİ A.Ş olarak bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, en son teknoloji ve uzmanlıkla donatılmış bir ortamda, hastalarımıza en üst düzeyde hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda, zirkonyum diş kaplaması gibi estetik diş uygulamalarında daha iyi sonuçlar elde etmek için CAD/CAM teknolojisini tercih ediyoruz.

Zirkonyum diş kaplaması, sağlamlığı ve estetik görünümüyle bilinen bir diş uygulamasıdır. Ancak, bu tür diş uygulamaları ciddi bir uzmanlık gerektirir. İşte bu noktada, STR DENT DİŞ HASTANELERİ A.Ş olarak, hastalarımıza daha estetik ve güçlü zirkonyum dişler sunmak için CAD/CAM cihazını kullanıyoruz.

CAD/CAM (Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim) teknolojisi, diş kaplamalarının tasarım ve üretim süreçlerini dijitalleştirir ve otomatikleştirir. Bu sayede, daha hassas ve özelleştirilmiş zirkonyum dişler üretebiliyoruz. Ayrıca, CAD/CAM teknolojisi sayesinde, daha kısa sürede ve daha doğru sonuçlar elde edebiliyoruz.

STR DENT DİŞ HASTANELERİ A.Ş olarak, tüm kurumlarımızda CAD/CAM teknolojisini kullanarak hastalarımıza en iyi tedaviyi sunmaya devam ediyoruz. Estetik gülüşler ve sağlıklı dişler için, STR DENT DİŞ HASTANELERİ A.Ş’e gelin ve en yenilikçi diş tedavilerinden faydalanın.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

STR DENT

STR DENT была основана в 2022 году со штаб-квартирой в Стамбуле. С первого дня своего основания он стремился адаптироваться к развивающимся технологиям и возрасту, а также применять правильное лечение к своим пациентам.

Подключиться к эксперту

Мы будем рады ответить на все ваши вопросы.

В настоящее время 9 экспертов онлайн ждут, чтобы помочь вам…

КОММУНИКАЦИЯ

Мы будем рады ответить на все ваши вопросы.

В настоящее время 9 экспертов онлайн ждут, чтобы помочь вам…

КОММУНИКАЦИЯ